Serial Wiedźmin od Netflix. Wyciekły materiały z Yennefer!

W sieci pojawiły się zdjęcia oraz filmiki, na których widzimy sceny z Yennefer, w którą wciela się Anya Chalotra. Serial Wiedźmin od Netflix jest obecnie kręcony na Wyspach Kanaryjskich i właśnie stamtąd pochodzi przeciek.

Serial Wiedźmin od Netflix robi się pełną parą i choć producenci nie zamierzają jeszcze ujawniać oficjalnie żadnych materiałów, dzisiaj możemy spojrzeć na kilka scen, które zostały opublikowany\e na forum Reddit.

Serial Wiedźmin Netflix – Yennefer

Na poniższych materiałach zobaczycie Yennefer walczącą z tajemniczym czarodziejem. Pomiędzy nimi widać leżącą dziewczynę, lecz nie wiemy obecnie, co to za postać. Sama Yenn niestety nie pokazuje twarzy, zatem nie możemy stwierdzić, jak wyszła charakteryzacja młodej aktorki.

Wyciek pokazuje również Tomasza Bagińskiego (w czerwonej bluzie), który bierze udział w pracach nad serialem i znajduje się na planie.

Wiemy już, że serial Wiedźmin Netflixa pojawi się na ekranach telewizorów w 2019 roku, choć konkretna data premiery nie została jeszcze ustalona. Wiadomo również, że pierwszy sezon serialu ma się składać z 8 odcinków. Pewnie niektórzy pomyślą – skoro mówi się o pierwszym sezonie, to kolejne mamy jak w banku. Praktyka jednak pokazuje, że nie zawsze tak jest, a słabe projekty, które się nie zwracają, potrafią zostać odłożone na półkę. Z Wiedźminem powinno być inaczej.

Serial Wiedźmin Netflixa z kolejnymi sezonami?

Dziennikarz KC Walsh, którego przecieki potwierdzały się już w przeszłości, pisał pod koniec zeszłego roku na Twitterze, że Netflix jest zadowolony z powstającego serialu i powinien dać zielone światło na kolejne sezony.

Wygląda na to, że Netflix jest bardzo zadowolony z serialu Wiedźmin i możemy zobaczyć zielone światło na wiele sezonów, które zostaną zamówione przed rozpoczęciem pierwszego lub wkrótce potem – czytamy we wpisie KC Walsh.

Nie są to oficjalne wieści, lecz znając renomę marki Wiedźmin i ogromną bazę samych graczy, którzy szaleją za Geraltem, można podejrzewać, że oczekiwany serial będzie miał milionową widownię.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.