Geralt walczy z kikimorą w serialu Wiedźmin

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

300 dolarów i Geralt z kikimorą będzie Wasz. Oto figurka inspirowana serialem Wiedźmin

Dark Horse Direct znów przedstawia coś dla kolekcjonerów. Oto figurka z serialu Wiedźmin – Geralt vs Kikimora.

Marki Dark Horse chyba nie trzeba przedstawiać kolekcjonerom. To właśnie ta firma jest odpowiedzialna za stworzenie choćby opisywanej już przez nas figurki Aloy z nadchodzącej dopiero gry Horizon Forbidden West. Dziś jednak mamy coś dla fanów Wiedźmina, na dodatek tego serialowego. Oto Geralt vs Kikimora w ekskluzywnej edycji liczącej zaledwie 750 egzemplarzy:

Figurka ma ok. 21 cm wysokości, 35 cm długości i kosztuje 299,99 dolarów, czyli w przeliczeniu około 1187 zł. Choć to dość duża kwota, przypomnę, że Wiedźmin w tym wydaniu to rzeczywiście figurka limitowana. Figurkę zamówić można na stronie Dark Horse Direct, poniżej znajdziecie natomiast film przedstawiający ją w 360 stopniach:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%