Legenda kina akcji w nowym spin-offie Wiedźmina od Netfliksa

Wiedźmin ma dostać kolejny spin-off z legendą kina akcji
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Wiedźmin od Netfliksa ma powrócić w kolejnym spin-offie. Wedle najnowszych informacji, w serialu wystąpi nie kto jak Dolph Lundgren.

Aktora kojarzyć możemy m.in. z bycia mistrzem karate, który w złotej erze VHS wystąpił chyba w największych (i tych nieco mniejszych) przebojach kina akcji. Dla wielu to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób z czasów dzieciństwa. Kojarzyć go możemy m.in. z Rocky’ego, Uniwersalnego Żołnierza, Punishera, a także nieco nowszych – Niezniszczalnych czy Aquamana. Gwiazdor niedawno przyznał, że jest zaangażowany w nowy projekt Netfliksa.

Tym projektem, jak donosi serwis Collider, jest spin-off Wiedźmina skupiający się na grupie Szczurów, czyli tajemniczych złodziejach, których poznamy w nadchodzącym, trzecim sezonie serialu. Ten sezon oparto na “Czasie Pogardy” i to właśnie ta książka stanowić ma również podwaliny pod nowy projekt zatytułowany roboczo “Riff Raff”. Skupi się na “origin story” Szczurów.

Netflix jeszcze nie potwierdził, że taki serial istnieje, ale dostajemy o nim coraz więcej informacji. I tak bezpiecznie jest jednak poczekać, aż firma sama przyzna, co tam takiego kombinuje. Być może dostaniemy coś naprawdę ciekawego, skoro produkcję zaangażowano Dolpha Lundgrena. Ten sam miał to przyznać w rozmowie ze szwedzkim magazynem Aftonbladet.

Nie wiadomo, kim zostanie Lundgren, ale istnieje spora szansa, że wcieli się w szefa złego gangu, przeciwko któremu walczą Szczury. Będzie więc “tym złym”, ale to jedynie domysły, więc lepiej zaczekać, aż Netflix podzieli się oficjalnymi informacjami w tej sprawie. Z kolei sam Wiedźmin powróci do nas w trzecim sezonie już 29 czerwca 2023 roku.

Zdjęcie główne: Flickr/Gage Skidmore, CC BY-SA 2.0

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie