Znamy reżysera nowego Wiedźmina. Ma doświadczenie w tworzeniu gier dla CD Projekt RED

Wiedźmin 4 - Jason Slama
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wczoraj zapowiedziano grę Wiedźmin 4 (tytuł nieoficjalny). Śledząc media społecznościowe twórców z CD Projekt RED, można dowiedzieć się ciekawych informacji. Dzięki temu poznaliśmy reżysera kolejnej wiedźmińskiej produkcji.

A jest nim nie kto inny jak sam Jason Slama, który wśród RED-ów jest już prawie 8 lat. Wcześniej był reżyserem Gwinta oraz głównym programistą wymienionej gry. Swoją karierę w CDPR rozpoczał jednak od senior UI programisty przy Wiedźminie 3.

Od wczoraj na jego oficjalnym profilu w serwisie LinkedIn można znaleźć nowy wpis dotyczący kolejnego szczebla w karierze zawodowej:

Game Director w kolejnej dużej grze AAA z serii Wiedźmin. Dążę do stworzenia niesamowitego doświadczenia z niesamowitym zespołem, który potrafi pracować w zdrowym środowisku deweloperskim. Choć nie jest łatwo robić obie te rzeczy, zrobię wszystko, co w mojej mocy, by je osiągnąć.

Na miejscu Jasona również rozpierałaby mnie energia, by pochwalić się światu wieścią o zajęciu tak ważnego stanowiska przy tak ważnej grze. Slama opublikował na LinkedInie także osobny wpis, w którym dzieli się swoim ekscytacją.

Hej przyjaciele!

Jestem bardzo zadowolony z mojego pobytu na GDC i z radością mogę ogłosić, że z pokorą będę pracował nad sukcesem następnej dużej gry AAA Wiedźmin jako jej Game Director! Myślisz, że mógłbyś dołączyć do zespołu? Odezwij się do mnie! Jeśli też jesteś na GDC, może uda nam się spotkać. Mamy mnóstwo wolnych stanowisk, ponieważ jesteśmy we wczesnej fazie przedprodukcyjnej i istnieje nawet możliwość pracy zdalnej, o której moglibyśmy porozmawiać!

– czytamy we wpisie Jasona Slamy w serwisie LinedIn

Osobiście trzymam kciuki za Slamę i jego wkład w rozwój gry Wiedźmin 4. Mam nadzieję, że jego doświadczenie jedynie w Gwincie na podobnym stanowisku wystarczy, by przekazać fanom serii świetny produkt.

Fotografia: Jason Slama LinkedIn

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie