Wiedźmin 3 z modem inspirowanym serialem Netflixa

Wiedźmin od Netflix obiecuje nie kopiować dokonań studia CD Projekt RED i od początku było wiadomo, że twórcy serialu inspirują się przede wszystkim twórczością Andrzeja Sapkowskiego. Wiedźmin 3 może natomiast bardzo się zmienić pod wpływem serialu, a wszystko za sprawą moderów.

Netflix pokazał jak dotychczas jeden zwiastun oczekiwanego serialu Wiedźmin, którego premiera została ustalona na końcówkę tego roku. Nieoficjalnie, wszystkie 8 odcinków mamy zobaczyć w dniu 22 grudnia. Trailer serialu wywołał mieszane odczucia i oczywiście ponownie pojawiły się głosy, że w Wiedźminie 3 to jednak lepiej było. Wytykanie zaczęto od medalionu, który w wersji serialowej wygląda jak krążek do hokeja (lecz właśnie taki okrągły medalion jest zgodny z wiedzą książkową), a skończono na czarnych toksycznych oczach Geralta, wyglądających jak dno studni. Niektórym graczom przypadło oczywiście takie Netflix’owe ujęcie tematu i jeśli jesteście jednymi z nich, zerknijcie na poniższego moda.

Wiedźmin 3 – te czarne oczy

Mod do Wiedźmina 3 nazwany Toxic Black Eyes – Netflix sprawia, że Biały Wilk dostaje czarnych oczu przy dużym poziomie toksyczności. Kiedy poziom ten spadnie, oczy bohatera zmieniają się na normalne.

Jeśli podoba się Wam Geralt z czarnymi oczami, opisywanego moda pobierzecie w tym miejscu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: