Wiedźmin 3 w końcu z trybem FPP!

Wiedźmin 3 w końcu z trybem FPP!
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy

Możemy zasmakować w świecie Białego Wilka z zupełnie nowej perspektywy.

Jeszcze w lipcu pisaliśmy o ciekawie zapowiadającej się modyfikacji do Wiedźmina 3, nad którą pracował SkacikPL. Dzisiaj mamy dla Was dobrą wiadomość – jego mod dodający do gry tryb FPP został już udostępniony do pobrania!

Podobnie jak przedpremierowa wersja, tak i ta udostępniona graczom zawiera pewne ograniczenia. Włączając widok z oczu postaci nie będziemy mogli cieszyć się nim podczas walki oraz jazdy konnej. Dla niektórych może to być minus, dla niektórych plus (zwłaszcza jeśli mówimy o walce). Podczas wykonywania piruetów i innych obrotów widok FPP po prostu uniemożliwiłby orientację, zatem chyba rzeczywiście lepiej, że zbliżając się do przeciwnika kamera płynnie przechodzi za plecy Geralta a po zakończeniu walki ponownie wraca do jego głowy. Podobnie dzieje się podczas wsiadania na konia czy podchodzenia do NPC-ów. Tak, podczas dialogów FPP też zostaje automatycznie wyłączony.

SkacikPL informuje również, że jego mod posiada obecnie pewne błędy. Jednym z nich są znikające postacie niezależne, które – jeśli znajdą się tuż przed oczyma Białego Wilka – po prostu są dla nas niewidoczne. Możliwe jednak, że przyszłe aktualizacje moda uporają się ze wspomnianą niedogodnością.

Kto chce pobrać omawianą modyfikację – nazwaną po prostu First person modeniech uderza na te stronę, gdzie znajdzie również niezbędne informacje odnośnie instalacji, funkcji oraz korzystania z nowych możliwości.

Poniżej wrzucamy natomiast materiały pokazujące, jak Wiedźmin 3 prezentuje się w trybie FPP. Ktoś pobierze moda?

Wiedźmin 2 również nie został zapomniany przez fanów

Na oficjalnym forum CD Projekt RED Macin Momot ujawnił, że powstaje nowy mod do Wiedźmina 2: Zabójcy Królów. Pracuje nad nim grupa osób związanych z forum:

  • Kalen – 3D Artist, Animator, Senior Environment Artist, Senior Level Designer, Character Artist
  • Rustine – Game Director, Senior Writer, Cinematic Designer
  • Patrol – 2D Artist
  • UncleArtr – Junior Writer, Junior Level Designer

Pożegnanie Białego Wilka to przygoda, która jest epilogiem historii przedstawionej w serii Wiedźmin. Tworzona jest na silniku drugiej części, opowiada o weselu Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu, przeznaczonych sobie ludzi , którzy wreszcie odnaleźli spokój – czytamy na forum CD Projekt RED.

Jeśli chcecie zobaczyć screeny prezentujące Pożegnanie Białego Wilka, zapraszamy do naszej wcześniejs wiadomości.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie