Mody do Wiedźmina. Oto „Pożegnanie Białego Wilka”

Mody do Wiedźmina. Oto „Pożegnanie Białego Wilka”
Newsy PC Polecamy PS3 X360

Zobaczcie, co szykuje grupa fanów.

Na oficjalnym forum CD Projekt RED Macin Momot ujawnił, że powstaje nowy mod do Wiedźmina 2: Zabójcy Królów. Pracuje nad nim grupa osób związanych z forum:

  • Kalen – 3D Artist, Animator, Senior Environment Artist, Senior Level Designer, Character Artist
  • Rustine – Game Director, Senior Writer, Cinematic Designer
  • Patrol – 2D Artist
  • UncleArtr – Junior Writer, Junior Level Designer

Dziś pokazane zostały screeny z moda oraz zarys fabularny modyfikacji. Pożegnanie Białego Wilka to przygoda, która jest epilogiem historii przedstawionej w serii Wiedźmin. Tworzona jest na silniku drugiej części, opowiada o weselu Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu, przeznaczonych sobie ludzi , którzy wreszcie odnaleźli spokój – czytamy na forum CD Projekt RED.

Twórcy przygotowali interesującą opowieść oraz niejedną historię miłosną. Prace nad scenariuszem ruszyły w lipcu zeszłego roku, ale jak podkreśla grupa autorów, rzeczywiste prace przypadają na styczeń tego roku. Do końca 2016 roku mod ma być ukończony.

Poniżej przedstawiamy screeny moda Pożegnanie Białego Wilka:

Wiedźmin 3 – sprzedaż przytłoczyła CD Projekt RED

Marcin Iwiński – współzałożyciel CD Projekt – zdradził podczas wywiadu udzielonego podczas infoShare 2016, że Wiedźmin 3: Dziki Gon sprzedał się w liczbie niemal 10 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Byliśmy totalnie przytłoczeni i szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego sukcesu. Seria Wiedźmin sprzedała się na całym świecie w liczbie ponad 20 milionów sztuk, z czego niemal połowa to Wiedźmin 3, który praktycznie podwoił sprzedaż serii – zaznacza Marcin Iwiński.

W późniejszej części rozmowy współzałożyciel CD Projekt jeszcze raz zaznacza: Wiedźmin 3, podobnie jak Wiedźmin 2, został wydany bez żadnego zabezpieczenia przed kopiowaniem. Więc już w dniu premiery mogliśmy pobrać grę z GOG i dać ją znajomemu np. na karcie pamięci. Wszystko działało. Mimo tego udało się sprzedać Wiedźmina 3 w liczbie niemal 10 milionów egzemplarzy na trzech platformach.

Marcin Iwiński nie wspomniał niestety, jak rozkłada się sprzedaż całej serii Wiedźmin w rozłożeniu na konkretne sprzęty, jednak już kilka miesięcy temu wspominał, że najwięcej sztuk powędrowało do posiadaczy PC.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie