Wiedźmin 3: Serca z Kamienia. Wkrótce teaser, a przed DLC ogromny patch!

CD Projekt RED przygotowuje się nie tylko do wydania ogromnego dodatku, lecz również aktualizacji. Jakie błędy zostaną naprawione?

Pod koniec zeszłego tygodnia mogliśmy posłuchać fragmentu nowego utworu, który rozbrzmi w dodatku Wiedźmin 3: Serca z Kamienia. Chcecie więcej? Marcin Momot obiecuje, że niedługo zobaczymy teaser DLC, zdradzając przy okazji, że zadania w Serce z Kamienia będą poziomu 30+, a w dodatek zagramy niezależnie od tego, czy skończyliśmy główną linię fabularną Wiedźmina 3, czy też może nadal się przy niej bawimy. Przypominamy, że wcześniej dowiedzieliśmy się również, że Wiedźmin 3: Serca z Kamienia przejdziemy też w trybie New Game Plus.

Zanim zatopimy łapki w owym DLC, czeka nas coś jeszcze – patch, który najpewniej otrzyma numer 1.09. Co zmieni? Na pierwszy ogień idą romanse Geralta, lecz to oczywiście nie wszystko.

Mam nadzieję, że przed wydaniem kolejnego patcha Redzi czytają o zgłaszanych przez nas błędach – pisze na wiedźmińskim forum jeden z graczy. – Oczywiście, że czytamy. Kolejny patch, który zostanie wydany przed Sercami z Kamienia będzie dość spory i usprawni wiele elementów, o których mówicie na forum – odpowiada Marcin Momot.

Czyli można siadać przed klawiaturą i zgłaszać błędy zauważone podczas grania? – Można wytykać wszystko. Natomiast pamiętajmy, że odbiór gry i jej elementów również jest mocno subiektywny. Nie wszystkie zgłaszane rzeczy zostaną zaadresowane. Wiadomo, że bugi, które podsyłacie mają priorytet bo psują zabawę z grą, ale to, że komuś np. nie podoba się kolor wiadra znajdzie się na liście rzeczy do poprawy już trochę niżej – tłumaczy przedstawiciel CD Projekt RED.

No i co byście wytknęli?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.