Wiedźmin 3: Serca z Kamienia. Wkrótce teaser, a przed DLC ogromny patch!

0 komentarzy

CD Projekt RED przygotowuje się nie tylko do wydania ogromnego dodatku, lecz również aktualizacji. Jakie błędy zostaną naprawione?

Pod koniec zeszłego tygodnia mogliśmy posłuchać fragmentu nowego utworu, który rozbrzmi w dodatku Wiedźmin 3: Serca z Kamienia. Chcecie więcej? Marcin Momot obiecuje, że niedługo zobaczymy teaser DLC, zdradzając przy okazji, że zadania w Serce z Kamienia będą poziomu 30+, a w dodatek zagramy niezależnie od tego, czy skończyliśmy główną linię fabularną Wiedźmina 3, czy też może nadal się przy niej bawimy. Przypominamy, że wcześniej dowiedzieliśmy się również, że Wiedźmin 3: Serca z Kamienia przejdziemy też w trybie New Game Plus.

Zanim zatopimy łapki w owym DLC, czeka nas coś jeszcze – patch, który najpewniej otrzyma numer 1.09. Co zmieni? Na pierwszy ogień idą romanse Geralta, lecz to oczywiście nie wszystko.

Mam nadzieję, że przed wydaniem kolejnego patcha Redzi czytają o zgłaszanych przez nas błędach – pisze na wiedźmińskim forum jeden z graczy. – Oczywiście, że czytamy. Kolejny patch, który zostanie wydany przed Sercami z Kamienia będzie dość spory i usprawni wiele elementów, o których mówicie na forum – odpowiada Marcin Momot.

Czyli można siadać przed klawiaturą i zgłaszać błędy zauważone podczas grania? – Można wytykać wszystko. Natomiast pamiętajmy, że odbiór gry i jej elementów również jest mocno subiektywny. Nie wszystkie zgłaszane rzeczy zostaną zaadresowane. Wiadomo, że bugi, które podsyłacie mają priorytet bo psują zabawę z grą, ale to, że komuś np. nie podoba się kolor wiadra znajdzie się na liście rzeczy do poprawy już trochę niżej – tłumaczy przedstawiciel CD Projekt RED.

No i co byście wytknęli?

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się