Patch 1.09 do Wiedźmina 3 odświeży romansowanie w grze

0 komentarzy

Nie wszyscy gracze są zadowoleni z tego, jak układa się pomiędzy Geraltem a Triss Merigold. CD Projekt RED postanowił coś z tym zrobić.

Zanim przejdziemy dalej ostrzegamy, że poniżej znajdziecie malutki spoiler fabularny dotyczący Wiedźmina 3: Dziki Gon. Kto jeszcze z nami został, niech przechodzi do kolejnego akapitu.

Część graczy narzeka, że po wyznaniu przez Geralta miłość rudowłosej Triss, ich związek jest jakiś nijaki. Inaczej sytuacja rozwija się natomiast, gdy Wiedźmin wybierze Yennefer. Wówczas otrzymujemy o wiele więcej opcji dialogowych, wspominamy z Yen stare dobre czasy i rozmawiamy o związku. Dlaczego z Triss nie może być podobnie?

Okazuje się, że wkrótce również z rudzielcem poromansujemy bardziej, co zapewni nadchodzący patch do Wiedźmina, który otrzyma najpewniej numerek 1.09.

Dodamy kilka dodatkowych dialogów dla Triss oraz Yennefer w najbliższej łatce, ponieważ tego oczekują gracze. Na wiedźmińskim forum często pisaliście, że nie jesteście zadowoleni z tego, jak rozwijają się romanse, więc chcielibyśmy to zmienić, dodając nowe opcje konwersacji – tłumaczy polski deweloper na łamach serwisu Kotaku.

Zostaje zatem czekać na patch 1.09 do Wiedźmina 3 i mieć nadzieję, że dostaniemy go naprawdę szybko. Data premiery łatki nie została jednak jeszcze podana do publicznej wiadomości.

Na koniec nie wypada nie zapytać: A Wy kogo wybieracie – Triss czy Yennefer?

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się