Wiedźmin 3: Serca z Kamienia przerasta wszelkie oczekiwania

0 komentarzy

Do premiery dodatku pozostały niecałe trzy tygodnie i mimo że widzieliśmy teaser oraz słyszeliśmy co nieco o fabule, historia z DLC wciąż owiana jest pewną tajemnicą.

Gracze dyskutują, spekulują i zastanawiają się, o czym tak naprawdę opowie dodatek Wiedźmin 3: Serca z Kamienia. Wiadomo, że odpalając DLC nasz dzielny Geralt zostanie wynajęty przez Pana Lusterko. Cel misji – zmierzyć się z hersztem rozbójników, który nie wiedzieć czemu, stał się naprawdę niepokonany. Wykonując misję przemierzymy teren Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu.

Jakiś czas temu na wiedźmińskim forum mogliśmy zobaczyć screen z Panem Lusterko, który trzyma w dłoni czaszkę (obrazek powyżej). Do kogo może ona należeć? Marcin Momot drażni się z fanami Wiedźmina 3, nie puszczając pary z ust. Podsyca jednocześnie atmosferę przed premierą zdradzając, że każdy kto jak dotąd zagrał w dodatek mówi, że jego oczekiwania zostały znacznie przerośnięte.

Liczymy, że tak właśnie będzie i dostaniemy coś naprawdę niesamowitego, jeśli chodzi o opowiedzianą historię. Jesteśmy dobrej myśli, a Wy?

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się