Wiedźmin 3: Serca z Kamienia również w pudełku! Jest teaser i data premiery

Ponad 10 godzin nowych przygód, nieznani wcześniej bohaterowie, potężne potwory, wyjątkowy romans oraz całkowicie nowa historia – zachwala CD Projekt RED.

Polskie studio zdradziło właśnie, że dodatek Serca z Kamienia do Wiedźmina 3 zadebiutuje 13 października tego roku.


Tego dnia rozszerzenie wyląduje w wersji cyfrowej na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jest również niespodzianka. Wcześniej CD Projekt RED nie wspominało, by dodatek był dostępny także w wersji fizycznej. Widać, plany się zmieniły.

Oprócz dystrybucji cyfrowej, dodatek Serca z Kamienia zostanie wydany również w limitowanej edycji pudełkowej (w cenie 79,99 złotych), dostępnej w wybranych sklepach. Wewnątrz kolekcjonerskiego pudełka znajdzie się kod do pobrania dodatku w wersji cyfrowej oraz zestaw kart do gry w Gwinta wraz z zasadami. Dwie talie, Scoia’tael i Potwory, zagwarantują długie godziny zabawy dostępnej do tej pory jedynie wewnątrz gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – czytamy na oficjalnej stronie studia.

Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia w pudełku
Wiedźmin 3 – Serca z Kamienia w pudełku

Dowiedzieliśmy się również, że DLC wprowadzi system Słów Runicznych, co pozwoli graczom odkryć nieznane wcześniej aspekty rozgrywki i przeniesie mechanikę walki na zupełnie nową płaszczyznę.

Łapcie pierwszy teaser!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

38 Shares
Share38
+1
Tweet