Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 Redux w nowej wersji. Mod, który robi z gry survival

Jeśli znacie już przygody Geralta na wylot, lecz chcielibyście jeszcze raz zagłębić się w świat wykreowany przez CD Projekt RED tyle, że na innych zasadach, Wiedźmin 3 Redux jest świetnym wyjściem.

Moder posługujący się pseudonimem STELLAR7Project wydał nową wersję swojego programu Redux dla gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeśli nie spotkaliście się jeszcze z tym modem przypominamy, że Wiedźmin 3 Redux zajmuje się zmianami w rozgrywce, a nie wizualnej stronie gry. Dostajemy ulepszenia w walce, tryb swobodnego namierzania przeciwników czy elementy survivalu, gdzie Geralt musi zwracać uwagę na takie zmienne jak Pragnienie, Głód oraz Zmęczenie. Są też ulepszone umiejętności, a nawet specjalny atak do odblokowania.

Wiedźmin 3 mody. Największa aktualizacja grafiki, ładniejszy świat gry

Mod Wiedźmin 3 Redux oferuje również konfigurację skali czasowej, jeśli chodzi o długość dnia i nocy w świecie gry (dotyczy to również scenek przerywnikowych). Szybka podróż również została zmodyfikowana, aby upływ czasu był bardziej logiczny i spójny. Wcześniej nieważkie przedmioty mają teraz swój ciężar i nie możemy przenosić przedmiotów ponad limit określony w ekwipunku. Co więcej, po instalacji moda zniesione zostanie ograniczenie poziomu.

Wiedźmin 3 mody. Redux jeszcze lepszy

Moder ulepsza swoje dzieło wypuszczając Wiedźmin 3 Redux w wersji 1.4. Umożliwia ona natychmiastowe parowanie ciosów z wyprowadzeniem kontrataku. Ciri również otrzymała możliwość kontratakowania, ponadto naprawiono napoje, które zaspokajały głód zamiast pragnienia. Mamy też kolejne poprawki w swobodnym namierzaniu przeciwników.

Jeśli chcecie pobrać Wiedźmin 3 Redux 1.4, wystarczy kliknąć w to miejsce. Poniżej znajdziecie listę zmian dla nowej wersji moda.

Witcher 3 Redux wersja 1.4 – zmiany

  • Natychmiastowe parowanie ciosów z kontratakiem (odblokowanie specjalnego kontrataku „INTERCEPTIVE RIPOSTE” zostało zmodyfikowane, dzięki czemu można go również szybko wykonać po parowaniu, co dotyczy również Ciri);
  • Ciri może teraz wykonać kontratak;
  • Szybkie medytacje w pełni widoczne;
  • Konfiguracja przywracania zdrowia przez żywność/napoje;
  • Naprawiono napoje, które zaspokoiły głód zamiast pragnienia;
  • Dalsze poprawki w swobodnym namierzaniu przeciwników

Warto wspomnieć, że wszystkie zmiany związane z rozgrywką mogą być indywidualnie włączane lub wyłączane w opcjach menu modyfikacji. Oznacza to, że możemy dowolnie włączać zmiany w grze, które odpowiadają naszym potrzebom lub stylowi gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%