„Nie chciałem zrobić z niej supermodelki”. Dziewczyny z Wiedźmina 3 wypiękniały

Wiedzmin-3-Priscilla
Newsy PC

Przechodząc grę Wiedźmin 3, możemy natknąć się na wiele znaczących kobiecych postaci. Moderzy również poświęcają im sporo czasu, czego efektem są np. nowe tekstury twarzy dla pięknej Priscilli.

Na stronie mexusmods pojawił się kolejny warty uwagi projekt. Odpowiada za niego zzjay, który właśnie odświeżył wizerunek Priscilli. Wcześniej udostępnił natomiast do pobrania tekstury 4K dla Ciri, Yennefer oraz Shani. Wszystko to znajdziecie poniżej. jak widać, Wiedźmin 3 wciąż żywy!

Wiedźmin 3 – Priscilla, Ciri, Yenn i Shani…

Zacznijmy od Priscilli. Jak zaznacza autor moda, nowe tekstury mają pozostać wierne jej oryginalnemu wyglądowi, ale ogólnie poprawiają jej cerę i poziom szczegółowości. Dziewczyna nie będzie przy tym wyglądała jak upudrowana panda. Teraz na jej twarzy zobaczymy znacznie delikatniejszy makijaż. Co ciekawe, zzjay dodał, że jego celem nie było dostosowanie wyglądu Priscilli do nowoczesnej supermodelki, ale trzeba przyznać, że wygląda naprawdę wystrzałowo.

Mod na Priscillę pobierzecie z tego miejsca. Kto chce również odmienić pozostałe wspomniane bohaterki, niech zajrzy pod te linki: Triss, Yennefer, Shani. Poniżej zamieszczamy kilka screenów:

Wiedzmin-3-Priscilla
Priscilla
Wiedzmin-3-Priscilla
Priscilla

Na drugiej podstronie odmieniona Shani, Triss i Yennefer

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie