Co z tym Wiedźminem 3 next-gen? Deweloperzy sugerują, aby mieć się na baczności

Wiedźmin 3 w wersji next-gen za rogiem? Dziś ważne ogłoszenie
Newsy PC PS5 Xbox Series

Wiedźmin 3 w wersji na next-geny niby i się tworzy, ale my nic o nim nie wiemy. Wychodzi na to, że datę premiery możemy poznać bardzo szybko.

Na powrót do wiedźmińskiego świata w trzeciej części sagi od CD Projekt RED mam ochotę od dawna, ale cały czas się wstrzymuję. W końcu wielce oczekiwana wersja next-genowa ma zadebiutować już niedługo. Wcześniej deweloperzy mówili, że celują w czwarty kwartał bieżącego roku. No i czwarty kwartał już mamy, ale wieści w sprawie praktycznie żadnych.

Teraz hype na ulepszoną wersję Wiedźmina 3 powraca i to za sprawą samych deweloperów. No dobra – nie tylko ich. Wszystko zaczęło się bowiem od anonimowego użytkownika Reddita, który sugeruje, że w ciągu najbliższych 24 godzin dowiemy się o czymś nowym związanym z grą. Chodzi tu przede wszystkim o datę premiery, ale być może dostaniemy też trailer. No dobra, ale kto słuchałby losowego internauty z Reddita? W końcu też mogę sobie napisać taki post.

Inaczej sprawa wygląda, jeśli weźmiemy pod uwagę to, co CDPR szykuje na dzisiaj (tj. 4 października). Deweloperzy mają dziś opublikować nową aktualizację swojej strategii wydawniczej. Istnieje spora szansa, że właśnie wtedy poznamy szczegóły na temat wydania next-genowego Wiedźmina 3. Paweł Burza ze studia udostępnił wpis i dołączył do niego emotkę z oczami. Podobny wpis dostrzeżemy u Michała Platkow – Gilewskiego, który sugeruje, aby „tego pilnować”.

Łącząc ze sobą fakty, istnieje spora szansa, że już dziś poznamy datę premiery Wiedźmina 3 w wersji na bieżącą generację.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie