Wiedźmin 3 – w końcu ktoś wpadł na pomysł, by zrobić moda na ptaki

Mody do Wiedźmina 3 dotyczą już niemal wszystkiego, lecz tego chyba jeszcze nie było. Okropne modele ptaków doczekały się tekstur HD i przestają straszyć Geralta. Choć to mały detal, to cieszy, a Wiedźmin 3 po raz kolejny zyskuje na wizualnej atrakcyjności.

W sieci wylądował mod E3 HD Birds Reworked Project, za którego odpowiada gracz skrywający się za pseudonimem Feregorn. Modyfikacja znacznie poprawia modeleptaków, aby zbliżyć się do tego, co widzieliśmy w wersji gry z E3 2014.

Cóż, zainspirowała mnie praca modera Halk Hogan PL i jego HD Reworked Project, dlatego postanowiłem zrobić moda polepszającego ptaki z Wiedźmina 3! Oczywiście ten mod nie obejmuje wszystkich ptaków w grze, ponieważ nie jest to konieczne. Sowa, jaskółkowate, itp. mają dobrej jakości modele, ale 4 ptaki, których ten mod dotyczy, zostały drastycznie zdegradowane i zredukowane pod względem wizualnym – zaznacza autor moda E3 HD Birds Reworked Project.

Moder przerobił więc trójwymiarowe modele ptaków, zwiększając czterokrotnie szczegóły oraz dodając ptakom nogi, których w oryginalnej wersji brakowało. Następnie Feregorn podniósł rozdzielczość tekstur na modelach do 2K, zmienił ich ostrość i zadbał o dodanie większej liczby detali.

Różnica pomiędzy oryginalnymi ptakami z Wiedźmina 3 a tymi w wersji odświeżonej jest ogromna. Sami zerknijcie na porównanie oraz screeny z odpicowanymi gołębiami, krukami i innymi ptaszkami.

Wiedźmin 3 – mod poprawiający wygląd ptaków

Jeśli chcecie pobrać mod do Wiedźmina 3, który poprawi wygląd ptaków, wystarczy przejść pod ten adres.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.