Geralt będzie mógł się najeść z nowym modem do Wiedźmina 3

Wiedźmin 3 Geralt w karczmie
PC

Wiedźmin 3 zyskał świetną modyfikację dla tych, którym nie chce się karmić Geralta. Teraz wszystko odbędzie się samo, gdy sytuacja będzie tego wymagać.

Smacznego!

Wiedźmin 3 z kolejną wartą uwagi modyfikacją

W trzeciej części Wiedźmina jedzenie gra sporą rolę, choć wielu graczy sobie z tego nie zdaje sprawy. Czasami jednak, w trakcie bardziej wymagającej potyczki, mogą nam się skończyć eliksiry leczące. W takiej sytuacji trzeba, wzorem klasycznych gier RPG, w środku walki wyciągnąć z plecaka kurczaka czy inną kanapkę ze smalcem i spałaszować to między unikaniem kolejnych ciosów.

Wielu z nas jednak nie przykuwa do tego tak wielkiej uwagi i zanim pomyślimy o zjedzeniu obiadu, zazwyczaj giniemy. W internecie pojawia się nowa wersja świetnego moda, który automatycznie dba o to, aby Geralt był ciągle najedzony.

Modyfikacja „Auto Eat Mod” wprowadza nową funkcjonalność. Za każdym razem, gdy zdrowie Geralta spadnie poniżej określonej wartości, z naszego plecaka automatycznie będzie konsumowane pożywienie. Dzięki temu w końcu zrobimy użytek ze stosów mięsa i innych chlebów trzymanych przez całą rozgrywkę.

Co ciekawe, autor zadbał także o napojenie naszego bohatera. Możemy dodatkowo wyłączyć stan upojenia, gdy spożyjemy mocniejszy trunek. Co ważne – mod nie skonsumuje przedmiotu przypisanego do paska szybkiego wyboru.

Świetną modyfikację znajdziecie do pobrania za darmo na Nexus Mods.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie