Wiedźmin 3 w popularnej grze sieciowej

Wiedźmin 3 w Lost Ark. Potwierdzono nadciągające nowości
Newsy PC

Wiedźmin 3 powraca i to tym razem w… Lost Ark. Popularne koreańskie MMORPG ma doczekać się efektów współpracy firm. Na ten moment nie wiemy jednak za wiele.

Niedawno odbyło się wydarzenie LOA ON Summer, w którego trakcie padło sporo zapowiedzi i interesujących szczegółów dotyczących przyszłości popularnego koreańskiego MMO. Lost Ark, bo o niego chodzi, dostanie sporo nowej zawartości. Jedną z ciekawszych dla rodzimych graczy zapowiedzi jest nawiązanie współpracy z Wiedźminem 3. Crossover, którego potrzebowaliśmy, ale nawet o tym nie wiedzieliśmy?

Wiedźmin 3 x Lost Ark

Trwający niemal 3 godziny zapis konferencji Lost Ark znajdziecie poniżej. Nie martwcie się – nie musicie oglądać całości, aby wyłowić najbardziej interesujące szczegóły. Wystarczy przewinąć sobie do 2:29:40 i po chwili usłyszycie zapowiedź intrygującej współpracy. Oczywiście filmik docenicie najbardziej, jeżeli znacie koreański. Jeżeli nie – o to też zadbaliśmy.

Twórcy gry potwierdzili, że Lost Ark w jakiś sposób nawiąże współpracę z naszym polskim hitem. Niestety, więcej informacji nie zdradzono. Nie wiemy czy należy spodziewać się wizyty Geralta w tym świecie, czy może chodzi o jakieś dodatkowe wyposażenie bądź misje. Będziemy musieli na to trochę poczekać, bo twórcy sami zaznaczają, że „wymaga to trochę czasu”. Konkretnie – do zimy 2022 roku. Wtedy aktualizacja trafi na koreańskie serwery. Reszta graczy zapewne dostanie nowości dopiero później, być może na początku 2023 roku.

Wiedźmin w innych grach nie jest żadną nowością. Geralt trafił już przecież do Monster Hunter World. Mogliśmy też naparzać się nim w Soul Calibur VI. Nie jest to jednak jedyna nowość, jaką zapowiedziano. W trakcie całej konferencji powiedziano wiele o przyszłości Lost Ark, ale najważniejszym punktem (oprócz Geralta) wydaje się ogłoszenie nowej klasy postaci.

Gracze będą mogli wcielić się w postać z klasy Aeromancer. Będzie to bardzo mobilna postać zdolna przywoływać efekty pogodowe, aby anihilować swoich przeciwników. Bez problemu ataki połączymy w kombosy, które pozwolą na jeszcze bardziej efektowne wykorzystywanie specyficznych umiejętności. Zaprezentowano nawet nowy zwiastun skupiający się właśnie na tej klasie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie