Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona dostaje polską wersję językową

Wiedźmin 3 skończony, lecz chcielibyście zasmakować tej wspaniałej przygody ponownie, tyle że na nieco innych zasadach? Tutaj z pomocą przychodzą moderzy i jeden z najlepszych modów Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona, który właśnie otrzymał spolszczenie.

Niemal dwa lata temu moder posługujący się pseudonimem Sir Reaperrz Esq udostępnił do pobrania swój projekt W3EE – The Witcher 3 Enhanced Edition (Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona). Teraz w sieci pojawia się inny mod, który oferuje spolszczenie tego świetnego programu.

Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona po polsku

Użytkownik serwisu nexusmods skrywający się za nickiem Revok77 publikuje W3EE – The Witcher 3 Enhanced Edition plus Lazarus Project – Polski jezyk. Modyfikacja wprowadza polski język dla Edycji Rozszerzonej z zainstalowanym Lazarus Project.

Pobierz spolszczenie Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona

Kto chce pobrać spolszczenie, niech klika w powyższy link, gdzie znajdziecie również szczegółową metodę instalacji w języku polskim.

Premiery gier na nowy tydzień. Polska wojna, Wiedźmin Geralt, kuchenna rewolucja i więcej

Przypominamy, że mod Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona wprowadza wiele nowych statystyk do gry, takich jak prędkość ataku, uników, opanowanie, adrenalina, wigor i inne. Nowe statystyki są ze sobą powiązane i mają wpływ na współczynnik regeneracji oraz samą rozgrywkę. Geralt posiada ponadto mniej zdrowia i wytrzymałości, zatem nieodzowne jest częstsze korzystanie z eliksirów.

Modyfikacja zmienia również mechanikę walki mieczem. Przykładowo, teraz nie musimy koniecznie używać srebrnego ostrza przy potworach. Równie dobrze można ich zaszlachtować stalą, choć przy takich kreaturach jak wampiry oraz widma, zadamy im obrażenia jedynie mieczem ze srebra. Programik zajmuje się ponadto balansem znaków i poprawą samej walki. Jedną ze zmian jest jeszcze łatwiejsze tańczenie wokół przeciwnika, co przydaje się zwłaszcza w przypadku wrogów wyposażonych w tarcze.

Lazarus Project to z kolei kolejne zmiany wpływające na walkę, pancerze, przedmioty i niemal każdy aspekt Wiedźmina 3.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%