Premiery gier na nowy tydzień. Polska wojna, Wiedźmin Geralt, kuchenna rewolucja i więcej

Premiery gier na nowy tydzień. Polska wojna, Wiedźmin Geralt, kuchenna rewolucja i więcej
Polecamy! Premiery gier Premiery tygodnia

Obecny tydzień przyniesie ze sobą kilka naprawdę ciekawych tytułów. Na początek proponujemy zapoznać się z polskim shooterem w klimatach wojennych od gliwickiego studia The Farm 51.

World War 3

World War 3 to sieciowa strzelanina z dużym naciskiem na realizm. The Farm 51 informuje, że w World War 3 znajdziemy tryb Warzone (połączenie bitew piechoty, pojazdów opancerzonych i nowoczesnych dronów) oraz Recon (świeże podejście do trybu battle royale).

Warzone to dynamiczne, intensywne wymiany ognia w bitwach o umocnione punkty, wymagających współpracy zarówno w drużynie jak i pomiędzy piechotą a jednostkami pancernymi. Nastawiony na taktykę Recon umożliwia natomiast graczom współpracę w małych oddziałach zwiadowczych pozostawionych na własną rękę na wrogim terytorium z misją przetrwania i przejęcia celów wysokiego znaczenia (HVT – High Value Target).

Nastawienie na współpracę w zespole, obecność narodowych sił zbrojnych, rzeczywiste lokacje, pełna świadomość ciała żołnierza i wszechstronny system personalizacji uzbrojenia umożliwią graczowi doświadczenie autentycznego, współczesnego pola walki. Dodatkowymi czynnikami budującymi autentyzm World War 3 są m.in. realistyczny system balistyczny, zaawansowany system pancerzy oraz dokładne odwzorowanie broni i ekwipunku żołnierzy. Gra powstająca we współpracy z wojskowymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi i konsultantami branży wojskowej  pokazywać będzie konsekwencje każdej bitwy w kontekście globalnej kampanii na strategicznej mapie wojennej – czytamy na oficjalnej stronie World War 3.

Dochodzi do tego bardzo rozbudowana personalizacja postaci, broni, pojazdów, sprzętu taktycznego czy mundurów. W grze zobaczymy setki kombinacji i jak podkreśla deweloper, jeśli da się coś zrobić w prawdziwym życiu – da się to zrobić w World War 3.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 19 października (wczesny dostęp)
  • Producent: The Farm 51
  • Wydawca PL: The Farm 51

Na drugiej stronie powrót Wiedźmina, lecz nie w grze od CD Projekt RED.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie