Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji GOTY – data premiery, zwiastun, zawartość!

CD Projekt RED odsłania wszystkie karty.

Jakiś czas temu polski deweloper zapowiedział wyjątkowe wydanie Wiedźmina 3. Dzisiaj w końcu poznaliśmy szczegóły i dostaliśmy zwiastun.

Jak przekazuje Marcin Momot na wiedźmińskim forum, Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku pojawi się w sprzedaży 30 sierpnia 2016 roku na PC oraz konsolach obecnej generacji: Xbox One i PlayStation 4.


Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku to zbiorcza wersja najczęściej nagradzanej gry 2015. W jej skład wchodzą: Dziki Gon, zdobywczyni ponad 800 nagród, w tym 250 tytułów Gry Roku, a także dodatki Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, komplet dodatkowej zawartości udostępnionej po premierze, jak również wszystkie wydane dotąd ulepszenia i aktualizacje – tłumaczy przedstawiciel polskiego studia.

Poniżej możecie zobaczyć trailer zapowiadający nadejście Wiedźmina 3 w wersji GOTY. Kto chętny na takie wydanie?

Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY
Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY

Wiedźmin 3 w końcu z trybem FPP!

Jeszcze w lipcu pisaliśmy o ciekawie zapowiadającej się modyfikacji do Wiedźmina 3, nad którą pracował SkacikPL. Mamy dla Was dobrą wiadomość – jego mod dodający do gry tryb FPP został już udostępniony do pobrania!

Podobnie jak przedpremierowa wersja, tak i ta udostępniona graczom zawiera pewne ograniczenia. Włączając widok z oczu postaci nie będziemy mogli cieszyć się nim podczas walki oraz jazdy konnej. Dla niektórych może to być minus, dla niektórych plus (zwłaszcza jeśli mówimy o walce). Podczas wykonywania piruetów i innych obrotów widok FPP po prostu uniemożliwiłby orientację, zatem chyba rzeczywiście lepiej, że zbliżając się do przeciwnika kamera płynnie przechodzi za plecy Geralta a po zakończeniu walki ponownie wraca do jego głowy. Podobnie dzieje się podczas wsiadania na konia czy podchodzenia do NPC-ów. Tak, podczas dialogów FPP też zostaje automatycznie wyłączony.

SkacikPL informuje również, że jego mod posiada obecnie pewne błędy. Jednym z nich są znikające postacie niezależne, które – jeśli znajdą się tuż przed oczyma Białego Wilka – po prostu są dla nas niewidoczne. Możliwe jednak, że przyszłe aktualizacje moda uporają się ze wspomnianą niedogodnością.

Kto chce pobrać omawianą modyfikację – nazwaną po prostu First person modeniech uderza na te stronę, gdzie znajdzie również niezbędne informacje odnośnie instalacji, funkcji oraz korzystania z nowych możliwości.

Poniżej wrzucamy natomiast materiały pokazujące, jak Wiedźmin 3 prezentuje się w trybie FPP. Ktoś pobierze moda?

Wiedźmin 2 również nie został zapomniany przez fanów

Na oficjalnym forum CD Projekt RED Macin Momot ujawnił, że powstaje nowy mod do Wiedźmina 2: Zabójcy Królów. Pracuje nad nim grupa osób związanych z forum:

  • Kalen – 3D Artist, Animator, Senior Environment Artist, Senior Level Designer, Character Artist
  • Rustine – Game Director, Senior Writer, Cinematic Designer
  • Patrol – 2D Artist
  • UncleArtr – Junior Writer, Junior Level Designer

Pożegnanie Białego Wilka to przygoda, która jest epilogiem historii przedstawionej w serii Wiedźmin. Tworzona jest na silniku drugiej części, opowiada o weselu Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu, przeznaczonych sobie ludzi , którzy wreszcie odnaleźli spokój – czytamy na forum CD Projekt RED.

Jeśli chcecie zobaczyć screeny prezentujące Pożegnanie Białego Wilka, zapraszamy do naszej wcześniejs wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

128 Shares
Share128
+1
Tweet