Wiedźmin 3: Dziki Gon – patch 1.07 to również nowe problemy

Gracze zgłaszają, że po instalacji najnowszej łatki do Wiedźmina 3 nie wszystko wygląda jak należy. Dla części błędów znaleziono już rozwiązanie.

Patch 1.07 do Wiedźmin 3: Dziki Gon wylądował niemal u każdego gracza, choć nadal nie każdy może pobrać aktualizację. Jak pisaliśmy wczoraj, wciąż jest problem ze ściąganiem łatki na PlayStation 4, lecz jak zapewniał Marcin Momot na oficjalnym forum studia, prowadzone są już rozmowy z Sony mające wyjaśnić sytuację.


Niestety nawet ci, którzy bez problemu pobrali patch 1.07 na PC czy Xboksa One (bądź PS4 – w niektórych regionach łatka jest dostępna), narzekają na pewne błędy. Na forum Reddit stworzono nawet specjalny wątek, w którym gracze mogą zgłaszać znalezione bugi. Póki co, na liście wypisano ponad 30 różnych problemów, jak spadki płynności, padający wewnątrz budynków deszcz, graficzne niedoróbki w przerywnikach z Ciri czy resetowanie ustawień gry po jej ponownym odpaleniu.

Oczywiście problemy występują nie u każdego i nie na każdej platformie. Jeśli również natknęliście się na jakiś, zajrzyjcie na Reddit, ponieważ dla niektórych zgłoszonych błędów podano rozwiązanie.

Co do spadków płynności, najwięcej problemów wydaje się mieć Xbox One. Eksperci z Digital Foundry podkreślają, że widać to zwłaszcza podczas deszczowej pogody:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

18 Shares
Share18
+1
Tweet