Kiedy patch 1.07 do Wiedźmina 3 na PS4? “Rozmawiamy z Sony na temat problemów”

Posiadacze PlayStation 4 nadal oczekują najnowszej aktualizacji do Dzikiego Gonu. Studio CD Projekt RED stara się jak najszybciej naprawić sytuację.

Niestety, patch 1.07 do Wiedźmina 3 nadal nie wylądował w polskim PSN i w sumie nie wiadomo, czy bardziej winić za zaistniałe opóźnienia dewelopera, czy może rodzimy oddział Sony. Jedno jest pewne – nikt nie robi nam na złość i zapewne rozchodzi się o kwestie techniczne, które stanęły na drodze do opublikowania aktualizacji.

Rozmawiamy z Sony na temat problemów dostępności patcha na konsoli Playstation. Dokładnie przyglądamy się też wszystkim problemom, które nam zgłaszacie – pisze dzisiaj Marcin Momot na oficjalnym forum studia.

Wśród najczęstszych problemów, o których gracze rozpisują się po zainstalowaniu najnowszego patcha 1.07 do Wiedźmina 3, pojawia się kwestia wydajności tytułu. Część osób twierdzi, że gra w niektórych momentach potrafi chodzić wolniej niż przed aktualizacją, zwłaszcza na konsoli Xbox One.

Dajcie znać, czy zauważyliście coś podobnego, a my przypominamy, że patch 1.07 do Wiedźmina 3 wprowadza sporo zmian na lepsze, w tym alternatywny tryb sterowania, który robi z Geralta naprawdę zwinnego Białego Wilka. Sami zobaczcie na tych filmikach.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.