Aż dziw bierze, że CD Projekt RED nie wydało takiego DLC. Mod do Wiedźmina 3 na zmianę w ronina

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Samurai Attire DLC - Geralt w stroju samurajka
PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon przyniósł masę samurajskich gadżetów, a niedawno została wydana nawet wyjątkowa manga The Witcher: Ronin. O dziwo, do tej pory samurajskich motywów nie dało się uświadczyć w w wymienionej produkcji CD Projekt RED. Ktoś w końcu wpadł na to, by stworzyć moda do gry, który zmienia Geralta w samuraja.

Autorem Samurai Attire DLC jest ereshes, który przygotował 3 unikalne zbroje, a także zestaw specjalnych nakryć głowy. Wszystko prezentuje się niesamowicie. Poniżej zamieszczam screeny prezentujące Samuraja z Blaviken we własnej osobie:

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Samurai Attire DLC
Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Samurai Attire DLC
Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Samurai Attire DLC
Źródło: NexusMods

Uwaga – wszelkie przedmioty z moda są osobnymi itemami, a nie podmianką modeli tych obecnie dostępnych w grze. W związku z tym nie powinniście mieć problemów z korzystaniem z tego fanowskiego dodatku wraz z innymi zainstalowanymi modyfikacjami. Co ważne, autor podzielił swoją pracę na 4 paczki z plikami – odpowiednio z 3 zbrojami i zestawem nakryć głowy.

Samurai Attire DLC możecie pobrać stąd.

Trzeba przyznać, że Geralt „w nienormalnych strojach” prezentuje się bardzo dobrze. To samo mogę napisać również o innym modzie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który ubiera głównego bohatera w garnitur. Więcej na jego temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie