Wiedźmin 3 dostał po latach kolejny zwiastun. Możecie nabyć grę 80% taniej

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Geralt obsypany pieniędzmi w okularach SWAG
PC PS4 PS5 Xbox Series S XOne

Wiedźmin 3: Dziki Gon po wielu latach od swojej premiery otrzymał właśnie nowy zwiastun. Tak się składa, że wraz z nim towarzyszą ogromne zniżki w większości oficjalnych sklepów cyfrowych.

Przed momentem twórcy trzeciego Wiedźmina zamieścili na Twitterze wpis, w którym zaprezentowali krótkie wideo promocyjne pełne najróżniejszych kadrów z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nagranie zostało specjalnie przygotowane w celu rozpromowania obecnie trwającej akcji rabatowej.

Masz ochotę na więcej wiedźmińskich historii?

Sprawdźcie Wiedźmin 3: Dzikie polowanie! Już teraz w sprzedaży na wybranych platformach: https://buy.thewitcher.com

Promocje -80% dostępne są odpowiednio na Steamie, GOG-u, Epic Games Store, Microsoft Store oraz PS Store. W zasadzie akcja ominęła jedynie nintendowski eShop, gdzie cena gry pozostała bez zmian.

Zachęcam do skorzystania z tej okazji, ponieważ za edycję GOTY zapłacicie jedynie od 29,80 do 40 zł. To niezwykle mało, jak na grę, która w ciągu tych ponad 6 lat od swojej premiery praktycznie się nie zestarzała i oferuje zawartość na dziesiątki godzin.

Jeśli jesteście ciekawi innych zniżek na artykuły z działu gaming, gorąco zachęcam regularnie zaglądać do Działu Promocji. Niejeden raz natraficie dzięki temu na możliwość zaoszczędzenia nawet kilkudziesięciu złotych na upragnione gry, akcesoria i wiele więcej.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie