Wiedźmin 3 – DLC Krew i Wino. Ujawniono kolejną ciekawostkę

CD Projekt RED zdradza coraz więcej szczegółów odnośnie nadchodzącego rozszerzenia.

Zobaczyliśmy już screeny z dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3 (klikajcie tutaj oraz tutaj), wiemy również, jak ma wyglądać okładka DLC. Niestety polskie studio nadal trzyma główne karty w ukryciu, lecz obiecuje, że w maju zamierza wyłożyć przynajmniej część z nich na stół.


O kartach wspominam nie bez powodu, ponieważ mamy dla Was świetną informację, jeśli zakochaliście się w Gwincie. Podczas specjalnego panelu na targach PAX East przedstawiciele studia CD Projekt RED potwierdzili, że DLC Krew i Wino do Wiedźmina 3 przyniesie ze sobą nowy zestaw kart do Gwinta, który ma nosić nazwę Skellige.

Póki co pokazano pierwsze cztery kartoniki (screen poniżej). Pierwsza karta od lewej to grzybki, które maja zamienić berserkera (nowa postać) w niedźwiedzia. Dalej mamy oblężniczą kartę drakkar, Lugosa Szalonego (specjalne zdolności), a na koniec Golden Cockerel (jeszcze nie wiemy, do czego służy ta karta).

Publiczność na PAX East dopytywała również, czy jest szansa na to, by Gwint został wydany jako osobna gra. Przedstawiciele polskiego studia poprosili, by zebrani na sali pokazali, jak bardzo im na tym zależy. Nagrano wówczas filmik, który ma zobaczyć szefostwo studia w Warszawie. Kto wie, może gorące prośby fanów Gwinta zostaną wysłuchane?

Wiedźmin 3 - DLC Krew i Wino z nową talią Gwinta
Wiedźmin 3 – DLC Krew i Wino z nową talią Gwinta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

151 Shares
Share151
+1
Tweet