Wiedźmin 3 – dodatkowy screen z DLC Krew i Wino oraz niespodzianka dla fanów Rocket League

Geralt grzebiący w zwłokach i jako… antenka?

Wczorajszy dzień zaserwował nam niemało emocji. Studio CD Projekt RED pokazało bowiem kilka naprawdę świetnych screenów z nadchodzącego dodatku Krew i Wino. Emocje jeszcze nie opadły i żeby je podtrzymać, wrzucamy poniżej jeszcze jeden obrazek prezentujący oczekiwane DLC. Tym razem możemy zobaczyć Geralta przy oględzinach naprawdę zmasakrowanego ciała. Założę się, że Biały Wilk będzie miał do czynienia z bestią, która rozbebeszyła nieszczęśnika.

To jednak nie koniec wieści około-wiedźmińskich. Mamy jeszcze jedną ciekawostkę dla osób, które są fanami Geralta oraz gry sportowej Rocket League. Jej twórcy zapowiedzieli, że tytuł doczeka się drobnego dodatku ku czci Białego Wilka. Już 26 kwietnia – wraz z darmową aktualizacją dodającą do gry tryb koszykówki – otrzymamy antenkę na nasze auto zakończoną wiedźmińskim medalionem (screen poniżej). Mały szczegół, a pewnie niejednego ucieszy!

Skoro już wspominamy o Rocket League – wiecie, że do poniedziałku można pograć w wersję PC za darmo? Szczegóły znajdziecie w tej wiadomości.

Wiedźmin 3: Krew i Wino
Wiedźmin 3: Krew i Wino
Rocket League z wiedźmińską antenką!
Rocket League z wiedźmińską antenką!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

86 Shares
Share86
+1
Tweet