Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wiedźmin 2 od Netflix – Yennefer i Ciri na nowych zdjęciach

Polski oddział Netfliksa opublikował na Twitterze świeże fotografie z nowego sezonu Wiedźmina. Zdjęcia pokazują dwie główne bohaterki.

W pierwszym poście widzimy aktorkę Freyę Allan z mieczem. Wygląda na to, że Ciri przejdzie w drugim sezonie szkolenie w twierdzy wiedźminów. Co zaś się tyczy Yennefer, to najpewniej potężna czarodziejka znajdzie się w dużych tarapatach: fotografie ukazują Anyę Chalotrę z ranami i skrępowaną łańcuchami.

Pierwsza część Wiedźmina od Netfliksa zadebiutowała w grudniu 2019 i spodobała się przede wszystkim widzom, a trochę mniej recenzentom. Netflix twierdzi, że ze wszystkich seriali jego autorstwa ten był najchętniej oglądany.

Prace nad drugą częścią przygód Białego Wilka ruszyły na początku bieżącego roku. Później zdjęcia zostały przerwane w związku z wirusem, ale w wakacje ekipa wróciła na plan – informował o tym w sierpniu jeden z reżyserów Wieśka Stephen D Surjik, zapewniając, że twórcy i aktorzy korzystają ze środków ochrony osobistej i stosują się do zasad reżimu sanitarnego.

Wiedźmin 2 ma zadebiutować w 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się