Najbliższy weekend warto spędzić z Ghost Recon: Wildlands. Bo będzie za darmo

Najbliższy weekend warto spędzić z Ghost Recon: Wildlands. Bo będzie za darmo
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Najbliższych kilka dni proponuje nam darmowe granie w Ghost Recon: Wildlands. Skorzystacie? 

Darmowe granie w Ghost Recon: Wildlands

Szukasz czegoś do pogrania, a nie chcesz wydawać żadnych pieniędzy? Dobrze się składa, gdyż będący sandboksem Ghost Recon: Wildlands będzie dostępny już od jutra na PlayStation 4, Xbox One i PC. Wszystko co dobre jednak kiedyś się kończy, toteż darmowe granie będzie trwało w dniach 20-23 września. Jak pokazuje trailer zapowiadający darmowe granie, w skład gry wejdą także DLC, które miały swoje premiery w trakcie ostatnich miesięcy. Mowa więc o misjach z Predatora i z Samem Fisherem ze Splinter Cell. Dostaniemy więc cztery darmowe dni z możliwie najbogatszą wersją gry.

ghost recon wildlands

Ghost Recon: Wildlands – o 60% taniej

Gra gwarantuje otwarty świat, wolność wyborów, a także kooperacje dla czterech graczy. Nie zabraknie tu naturalnie trybu PVP, a gdy nacieszymy się już darmowym graniem, do dnia 1. października będziemy mogli zgarnąć grę o 60% taniej niż normalnie. Promocja będzie dotyczyła dwóch wersji gry: Year 2 Gold Edition oraz Ultimate Edition.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands to trzecioosobowa strzelanka taktyczna osadzona w otwartym świecie, a zarazem dziesiąta część serii Tom Clancy’s Ghost Recon. Gra została zapowiedziana podczas targów E3 w 2015 roku. Rok później ogłoszono datę jej premiery to jest 7 marca 2017.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie