Tak wygląda Rączka w serialu Wednesday. Netflix zapowiada dalszą promocję

Wednesday od Netflix
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Pojawił się pierwszy materiał promujący serial Wednesday powstający dla platformy Netflix. Zaprezentowano tu nowy wygląd Rączki.

Nadchodząca produkcja będzie wprawdzie poświęcona tytułowej Wednesday Addams, lecz najwyraźniej nie zabraknie również innych bohaterów z jej otoczenia. Jak na razie pokazano Rączkę – choć wygląda na to, że musiał przejść kilka operacji.

Wraz z króciutkim materiałem twórcy podali również informację, kiedy będziemy mogli zobaczyć Wednesday w pełnej krasie. Według teaseru ma to nastąpić już w przyszłym tygodniu podczas zapowiadanego Netflix Geeked Week. Nie wiadomo, czy pojawi się tam samo zdjęcie, czy może dłuższy trailer; z całą pewnością możemy jednak czekać na poniedziałek, 6 czerwca.

W Wednesday w serialu od Netflix wcieli się Jenna Ortega (Ty, Krzyk 5). Oprócz niej na ekranach pojawią się m.in. Catherine Zeta-Jones, Luis Guzman, Riki Lindhome, Gwendoline Christie, a także Christina Ricci – czyli odtwórczyni roli córki Addamsów w filmach z lat 90. Nie wiadomo jednak jeszcze, kogo zagra w zapowiadanym serialu.

Netflix ani twórcy serialu nie podali jeszcze, kiedy produkcja zadebiutuje na platformie. Jeden z ujawnionych dotychczas plakatów wskazał jedynie, że premiera odbędzie się jesienią. Możemy już zatem szykować się na wrzesień – oraz na nowe materiały promocyjne, które prawdopodobnie pojawią się już niebawem. Jak na razie zobaczcie jednak, jak prezentuje się wspomniany już Rączka:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie