Christina Ricci wraca do rodziny Addamsów. Aktorka zagra w nadchodzącym serialu Wednesday

Christina Ricci jako Wednesday Addams
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

W serialu Wednesday opowiadającym o najstarszym dziecku z Rodziny Addamsów pojawi się Christina Ricci.

Aktorka nie powróci jednak w roli Wednesday Addams. Portal Deadline nie podał szczegółów związanych z jej postacią, jako że te trzymane są w tajemnicy. Najprawdopodobniej będzie to jednak zupełnie nowa bohaterka. W tytułową członkinię rodziny Addamsów wciela się bowiem Jenna Ortega; serial przedstawi jej losy jako nastolatki. Niewykluczone, że Ricci przejęła stanowisko po Thorze Birch, która opuściła produkcję z powodów prywatnych.

W nowym tytule Wednesday Addams znajdzie się w uznanej szkole z internatem, Nevermore Academy. Tam będzie musiała nauczyć się kontrolować swoje niedawno odkryte umiejętności parapsychiczne, choć oprócz tego czekają ją oczywiście codzienne nastoletnie wyzwania. Wiadomo już, że w produkcji pojawią się także rodzice bohaterki; w Morticię i Gomeza Addamsów wcielą się Catherine Zeta-Jones oraz Luis Guzman.

Serial w reżyserii Tima Burtona nie ma jak na razie konkretnej daty premiery. Nadal trwają zdjęcia do produkcji; ekipa szacuje, że ten etap zakończy się jeszcze w tym miesiącu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie