Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Watch Dogs Legion Multiplayer opóźnione. Ubisoft dopracowuje grę

Watch Dogs Legion Multiplayer doczeka się sporego opóźnienia. Ubisoft musi doszlifować grę, zanim doda do niej nowe tryby.

Nowa odsłona serii Watch Dogs to produkt raczej udany. Gra zdobyła całkiem pozytywny odzew graczy, choć nie ustrzegła się wielu błędów. Określiliśmy ją mianem najbardziej nierównej gry tego roku i zdecydowanie zasłużyła na ten tytuł.

Do Legionu miał trafić w najbliższym czasie tryb multiplayer, lecz Ubisoft musiał zmienić swoje plany. Firma skupia się na poprawieniu jakości jednoosobowej kampanii fabularnej.

Od czasu wydania Watch Dogs Legion, niektórzy z Was wciąż doświadczają technicznych problemów. Zespół deweloperów stara się naprawić te błędy i nie przestanie, dopóki każdy nie otrzyma spójnego doświadczenia.

Kolejnym krokiem jest wydanie w tym tygodniu łatki 2.20 na wszystkie platformy. Aktualizacja doda przycisk do manualnego zapisu stanu gry na PC, a także wprowadzi kolejne ulepszenia stabilności na konsolach. Pełną listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Jako część naszego zaangażowania w naprawę problemów gry, postanowiliśmy przełożyć wydanie trybu Online do Watch Dogs Legion na początek 2021 roku. Pozwoli nam to skupić się na poprawienie trybu jednoosobowego i da więcej czasu na na testowanie multiplayer.

Fragment ogłoszenia Ubisoft

To chyba najlepsza z możliwych decyzji. Nikomu nie widzi się próba zabawy w pełnym błędów, nudnym trybie online. Opóźnienie daty premiery da deweloperom czas na dopracowanie produktu i być może multiplayer pozwoli utrzymać uwagę graczy przy Legionie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się