Warhammer: The End Time – Vermintide oficjalnie zapowiedziane

To nowa gra bazująca na popularnym Warhammerze.

Zapewne fani Warhammera i Games Workshop nie mogli sobie wyobrazić lepszego dnia. Właśnie pojawiła się informacja, że Fatshark, które stworzyło Escape Dead Island, zabiera się za nową grę w świecie Warhammera. To Warhammer: The End Time – Vermintide, produkcja w której gracz wcieli się w jedną z czterech postaci i w kooperacji będzie wycinać złych Skavenów. Pierwsze informacje na jej temat wskazują, że gra będzie mocno przypominać Left for Dead. Najważniejsza będzie współpraca pomiędzy graczami.

Do wyboru ma być pięć różnych postaci, ale tylko cztery wezmą udział w rozgrywce. Do tej pory dowiedzieliśmy się, że chodzi o postać maga i łowcy. Jedną z potwierdzonych platform na które trafi Warhammer: The End Time – Vermintide jest PlayStation 4.

Fiński magazyn o grach Pelaaja (Pelaaja oznacza gracz), opublikował też kilka screenów. My przedstawiamy jeden powyżej, a drugi poniżej. To póki co skany słabej jakości, ale z pewnością w niedługim czasie pojawią się lepsze screeny. Wtedy powrócimy do temu i przekażemy Wam najnowsze informacje odnośnie Warhammer: The End Time – Vermintide.


Warhammer: The End Time – Vermintide zwiastun:

pelaaja - warhammer 2

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 Shares
Share1
+1
Tweet