Warframe dostaje dzisiaj Piaski Inarosa. Co zmienia aktualizacja?

Na graczy czeka nowy Warframe inspirowany postaciami Faraonów, ulepszenia misji Sabotażu, nowe tryby gry misji księżycowych Orokin i wiele więcej.

Dzisiaj na PC debiutuje pierwsza w tym roku duża aktualizacja Warframe, shootera od Digital Extremes. Piaski Inarosa wprowadzają do gry dużo nowości, między innymi zupełnie nowego Warframe inspirowanego starożytnymi mumiami, nowe misje czy aktualizację misji Sabotażu.


Aktualizacja, która już dziś dostępna jest na pecetach, a wkrótce także na konsolach, przedstawia Inaros – nowego Warframe’a, którego wygląd został zainspirowany sztuką i kulturą starożytnego Egiptu, w tym przede wszystkim mumiami. Tenno będą jednak musieli udowodnić, że są godni pozyskania siły Inarosa – ten unikalny Warframe otrzymają tylko ci, którym uda się ukończyć zupełnie nową misję Piaski Inarosa.

NOWY WARFRAME INAROS: Pochłoń energię życiową swoich wrogów i korzystaj z pozyskanych mocy nowego wojownika Lotus, Inarosa. Użyj swoich umiejętności, by odebrać wrogom ich energię lub przyzwij potęgę pustynnych Burz Phobosa i pogrzeb ich na zawsze pod piaskami. Umiejętności Inarosa:

  • DESICCATION – Oszałamia wrogów falą przeklętych piasków, która oślepia ich i kradnie ich zdrowie.
  • DEVOUR – Pozwala uwięzić przeciwnika w ruchomym piaskach, by tam wyssać jego moc i zmienić go w Piaskowy Cień, który stanie się sojusznikiem Tenno.
  • SANDSTORM – Zmienia gracza w wir piasku, który odpycha wrogów i pochłania tych, którzy ugrzęźli w ruchomym piaskach.
  • SCARAB SWARM – Przycisk ładowania zmienia zdrowie w utwardzaną zbroję skarabeusza. Uwolnienie mocy niszczy wrogów i przejmuje energię życiową od tych, którym udało się przetrwać.

SABOTAŻ 2.0: Misje sabotażowe zmieniły się wręcz nie do poznania, zostały wzbogacone nie tylko o różnorodne cele, ale także o nowe mapy, które są dostępne tylko dla Sabotażu (sześć nowych lokacji Grineer i sześć nowych lokacji Corpus).

KSIĘŻYC OROKIN – NOWE TRYBY: Zestaw lokacji Księżyca Orokina został poszerzony o nowe tryby gry. Dodane elementy: Misje obronne, szpiegowskie i porwania, 20 nowych rodzajów otoczenia. Ogólne ulepszenie starszych zestawów pokoi lokacji, w tym ulepszenia grafiki i oświetlenia.

NOWE BRONIE

  • Kij bojowy LESION – Broń bezlitosnego rażenia.
  • Łuk MUTALIST CERNOS – Strzały tego łuku rozsiewają bakterie zarazy na każdej trafionej powierzchni.
  • Pistolety DUAL TOXOCYST – Po trafieniu w głowę broń biologiczna wyzwala w szalonym tempie toksyczne pociski.

ZMIANY W CZACIE: Aktualizacja Piaski Inarosa zmienia również UI Warframe, wprowadzając nowe funkcje i bardziej intuicyjne ustawienia prywatnych konwersacji oraz wyszukiwarki graczy.

Emotikon WARFRAME – Wyrażanie siebie w Warframe nigdy nie było prostsze. Dzięki ulubionym emotikonom oraz specjalnym emotikonom Warframe, gracze mogą bez słów dzielić się swoimi uczuciami.

Najnowsza aktualizacja Warframe Piaski Inarosa jest już dostępna do pobrania na PC! Jej wersja na PlayStation 4 i Xbox One pojawi się już wkrótce.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet