Szef Blizzard zapowiada ogłoszenia dla fanów Diablo, Overwatcha i Warcrafta

Blizzard - Overwatch, Warcraft, Diablo i StarCraft
Mobile PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Blizzard zapowiedział niedawno nową grę, co zaniepokoiło niektórych graczy czekających na inne projekty firmy. Szef słynnego studia postanowił uspokoić fanów,

Mike Ybarra potwierdził, że wkrótce usłyszymy więcej na temat takich marek jak Warcraft, Overwatch i Diablo. Musimy jednak uspokoić się w odrobinę cierpliwości, bowiem nie wiadomo, kiedy Blizz przekaże kolejne informacje o powstających grach.

Blizzard to duże studio i mamy utalentowane i rosnące zespoły wspierające stale rozwijane gry. W nadchodzących tygodniach usłyszycie więcej na ten temat Warcrafta i Overwatcha. O Diablo chwilę później. Bądźcie z nami na bieżąco!

– napisał szef Blizzard, Mike Ybarra, na Twitterze

Jeśli chodzi o Warcrafta, Blizz zapewne ma wieści dla graczy World of Warcraft. Możliwe też, że producent wreszcie weźmie się za dalszą naprawę Warcraft III: Reforged, którego rozwój właściwie stoi w miejscu.

W kwestii Overwatch 2 również dzieje się niewiele. Gra została niedawno opóźniona (wraz z Diablo IV), ale co jakiś czas otrzymujemy nowe materiały. O ujawnieniu daty premiery możemy jednak zapomnieć jeszcze przez parę miesięcy.

A Diablo? „Czwórka” dalej powstaje i co parę miesięcy otrzymujemy spory pakiet wieści. Mobilne Immortal ma ukazać się jeszcze w tym roku i kto wie, może niedługo poznamy konkretny termin wydania? Oby tak się stało.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie