Czekamy na Warcraft IV, a tymczasem zobaczcie, co Blizzard robi z Warcraft III

Czekamy na Warcraft IV, a tymczasem zobaczcie, co Blizzard robi z Warcraft III
Newsy PC

Piętnaście lat czekamy na zapowiedź Warcraft IV, a deweloperzy zamiast dać nam w końcu upragnioną nową część kultowej serii jeszcze raz pochylają się nad Warcraft III. Nowa aktualizacja jest naprawdę duża.

Warcraft III nie zamierza odchodzić na emeryturę i dostaje sporą aktualizację, mającą dostosować klasyka do nowoczesnych sprzętów oraz powiększyć zmagania sieciowe.

Aktualizacja Warcraft III, a w niej…

Blizzard serwuje wysłużonej strategii wsparcie dla ekranów panoramicznych, dzięki czemu ogarniemy wzrokiem większy fragment mapy, a sam interfejs stanie się bardziej przejrzysty. Pochylono się również nad trybem multiplayer Warcraft III. Dotychczas w sieciowych zmaganiach mogło brać udział maksymalnie 12 graczy, a po aktualizacji na mapie zmierzy się aż 24 rywali. Idzie za tym dodanie nowych kolorów dla użytkowników.

Gry w Biedronce – pełna lista i ceny. PC, PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360

Zadbano ponadto o zaktualizowanie edytora map, w którym fani Warcraft III z pewnością szybko stworzą nowe mapy, dostosowane do zmagań dla 24 graczy. Teraz tworzone mapy mogą być jeszcze większe i zastosujemy na nich większą liczbę obiektów, jednostek czy budowli.

To jednak nie wszystko. Aktualizacja Warcraft III zmienia balans bohaterów oraz naprawia liczne błędy w grze. Pełna lista zmian dostępna jest na oficjalnej stronie Blizzarda w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie