Warcraft 3: Reforged jednak nie zostało porzucone. Blizzard przerywa ciszę

Warcraft 3: Reforged - grafika
PC

Pamiętacie jeszcze o Warcraft 3: Reforged? Blizzard już niedługo podzieli się nowymi (miejmy nadzieję, że pozytywnymi) wieściami o przyszłości nieudanego odświeżenia.

Obecny prezes Blizzard, Mike Ybarra, potwierdził nadchodzące wieści. Zespół pracujący nad Reforged ma udostępnić nowe informacje o dalszych losach produkcji już w czerwcu.

Ybarra nie ujawnił konkretnej daty zrzutu newsów dla graczy Reforged i na ten moment możemy się jedynie domyślać, kiedy dokładnie Blizzard przedstawi konkrety. Niewykluczone, że firma zaprezentuje coś ciekawego na jednym z branżowych pokazów, ale póki co nie jest to nic pewnego.

Samo potwierdzenie faktu, że usłyszymy coś na temat Warcraft 3: Reforged to dobra wiadomość. O grze jest strasznie cicho od wielu miesięcy i niektórzy zaczęli przypuszczać, że Blizzard po cichu porzuciło naprawianie remake’u. Na szczęście wygląda na to, że ktoś jednak przy tej grze jeszcze pracuje.

Mam nadzieję, że Reforged otrzyma kolejne poprawki, które doprowadzą grę do porządku. Warcraft 3 zasługuje na godziwe odświeżenie – to w końcu nie pierwszy lepszy hicior sprzed lat, a tytuł, który miał gigantyczny wpływ na branżę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie