W The Evil Within każdy nabój się liczy. Najważniejsze informacje na jednym filmiku

Nowy trailer podsumowuje to, co powinniśmy wiedzieć o walce z Udręczonymi.

Cenaga wpuściła dzisiaj do sieci zwiastun The Evil Within w polskiej wersji językowej. Oglądając urywki gameplay’u możemy przypomnieć sobie fabułę tytułu, która przedstawi losy detektywa imieniem Sebastian. Przyjeżdża on do mrocznej miejscowości z zamiarem rozwiązania zagadki tajemniczych morderstw. To, co zastanie na miejscu, zmienia się jednak w krwawą łaźnię.


Wkrótce okazuje się, że sami musimy brać nogi za pas i walczyć o życie. Narrator w trailerze tłumaczy, że tutaj każdy nabój się liczy: Broń i amunicja są luksusem. Nie zawsze możesz na nie liczyć w starciu z Udręczonymi. Jeśli nie masz amunicji pod ręką, nawet najłatwiejszy przeciwnik może zmusić cię do ucieczki.

Kiedy w magazynku zaczyna brakować amunicji, zbawienne może okazać się pozostawanie w cieniu, skąd łatwiej zaskoczyć przeciwnika i wbić mu nóż w plecy.

Następnie możemy posłuchać nieco o czyhających na nas pułapkach w The Evil Within, które mają cię pochwycić, zmasakrować i zabić. Wykazując się kreatywnością możemy jednak zamienić przeszkody w atuty. W jaki sposób? Podprowadzając pod nie wrogów.

Premiera The Evil Within nastąpi już 14 października tego roku. Tytuł pojawi się wówczas na PC oraz konsolach PlayStation 3, PS4, X360 oraz Xbox One. Tutaj znajdziecie wymagania sprzętowe na blaszaki oraz zobaczycie, ile miejsca tytuł zajmie na dyskach twardych poszczególnych konsol.

The Evil Within – nowy trailer

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet