Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

W ofercie PS Plus będzie więcej gier AAA? Sony na to…

Koncern zaskoczył graczy ogłaszając dwa dni temu listę gier PS+.

Po pierwsze dlatego, że zrobiono to bardzo późno, czyli na dzień przed obowiązywaniem nowej oferty. Po drugie ujawniono również coś, czego nikt się nie spodziewał – szczegóły dotyczące PlayStation Plus na grudzień 2014 oraz styczeń przyszłego roku.

Zdradzono, że PS4 dostanie w grudniu m.in. Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition, a w styczniu inFamous: First Light.

Niektórzy twierdzą – poniekąd słusznie – że Sony takim krokiem próbuje przebić niesmak, jaki pozostał nam po obiecanym, a jeszcze niedarowanym w PS+ tytule DriveClub. Inni gracze zaczęli się zastanawiać, czy to może nowa tendencja, że w ofercie PS Plus na PS4 będą się pojawiały gry AAA? Na blogu PlayStation padło również pytanie, czy zawsze będziemy poznawać część oferty z tak dużym wyprzedzeniem?

Nadal będziemy ujawniać oferty PS Plus z miesiąca na miesiąc i w tej chwili nie mogę powiedzieć nic na temat gier, które do nich trafią – odpowiada Chris Howe, który zajmuje się europejskim blogiem PlayStation.

Przedstawiciel Sony wspomniał również, że oferta PS Plus na listopad została ujawniona tym razem znacznie później niż zazwyczaj dlatego, iż pracowano nad listą do ostatniej chwili. – Mamy nadzieją, że jesteście zadowoleni z rezultatu – kończy Chris Howe.

Jak sądzicie, będzie więcej tytułów AAA w ofertach PlayStation Plus? Pewnie każdy by tego chciał.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się