Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Nowy Van Helsing powstaje. Za reboot filmu odpowiada Universal Pictures

Universal Pictures planuje zrobić restart produkcji Van Helsing.

Znany łowca potworów pojawił się w filmie z roku 2004, główną rolę w produkcji grał Hugh Jackman, a reżyserem był Stephen Sommers. Amerykanin odpowiadał za takie pozycje jak Mumia, G.I. Joe: Czas Kobry czy Śmiertelny rejs. Producentem nowej edycji będzie James Wan, który przygotował Aquamana. Reżyserem zostanie twórca Operacji OverlordJulius Avery.

Głównym wątkiem fabularnym widowiska akcji z elementami horroru sprzed 16 lat, jest walka sił dobra ze złem. Nieustępliwy protagonista za cel bierze sobie hrabiego Draculę. Wampir wraz z grupą maszkar terroryzuje Transylwanię. Van Helsing pojawia się na miejscu aby wymierzyć sprawiedliwość i wykorzenić nieprawość.

Reboot nie posiada jeszcze scenariusza (a przynajmniej nic o tym nie wiemy), ale na pewno możemy spodziewać się spektakularnych scen walki. Pytanie czy tak jak w pierwowzorze, zobaczymy na ekranie Człowieka-Wilka i monstrum stworzone przez doktora Frankensteina?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się