Vampire: The Masquerade – Swansong na długim gameplayu. Eksploracja, wysysanie krwi i takie tam

Vampire: The Masquerade – Swansong na długim gameplayu. Eksploracja, wysysanie krwi i takie tam
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Główny projektant questów z Big Bad Wolf Eliott Hipeau i deweloper Matthew Dawkins oprowadzają graczy po Bostonie w Vampire: The Masquerade – Swansong.

Panowie postanowili pograć sobie jednym z bohaterów (w tytule będzie ich trzech). W efekcie powstał 46-minutowy filmik, który pokazuje parę elementów nowego RPG-a o wampirach. Na początku mamy wgląd w kartę postaci i mechanizmy rozwoju, a później obserwujemy również eksplorację terenu i interakcje z postaciami (wiadomo jakie interakcje – przecież chodzi o wampira). A wszystko to jest dokładnie omawiane przez komentujących. Niestety oprawa wideo produkcji jest, delikatnie mówiąc, daleka od nowoczesnych.

Swansong debiutuje już 19 maja. W tytuł pograją pecetowcy i posiadacze konsol PS4, PS5, Xbox One i Series X/S.

Poza tym nie tak dawno temu miało premierę battle royale Vampire: The Masquerade – Bloodhunt. W grze tworzymy postać, trafiamy do mrocznej Pragi i polujemy na przeciwników, wysysając im krew. Wałęsać się po mieście możemy w pojedynkę i w trzyosobowych grupkach (na razie brakuje opcji, by nieszczęścia chodziły parami). Tytuł od studia Sharkmob jest zupełnie darmowy i można w niego grać na blaszakach i PS5. Battle royale zbiera dobre recenzje, więc może warto spróbować.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie