Niewyobrażalnie fotorealistyczny FPS Unrecord na kolejnej rozgrywce. Twórcy nawiązują do GTA VI

Unrecord na kolejnej rozgrywce. Fotorealistyczna gra powiązana z GTA VI
Newsy PC PS5 Xbox Series

Twórcy Unrecord przypominają, że nadal pracują nad fotorealistyczną grą. Nawiązują przy tym do fragmentu zwiastuna GTA VI, który utrzymany jest w podobnym klimacie.

Studio DRAMA przypomina o tym, że “nadal tu są”, po tym, jak w zwiastunie GTA VI dało się zobaczyć jeden z fragmentów rajdu policyjnego na dom mieszkalny, utrzymany w estetyce body cam. Twórcy fotorealistycznego FPS-a w żartobliwym tonie przypominają, żeby o nich nie zapomnieć, bo cały czas pracują nad swoją grą.

W jednym z nowych wpisów da się zobaczyć pewnego rodzaju “porównanie” ze wspomnianym fragmentem zwiastuna Grand Theft Auto VI. Jest to krótki filmik i składa się głównie z powtarzalnego fragmentu najazdu policji, ale i kilku nowych ujęć z rozgrywki Unrecord. Gra nadal wygląda wspaniale, oszałamia grafiką i jasno daje do zrozumienia, że może nieźle zatrząść branżą.

Szkoda tylko, że jakość wideo jest dosłownie koszmarna i niewiele na nim zobaczycie. Być może twórcy nie chcą ukazywać zbyt wiele? Od pierwszej zapowiedzi gry minęło już trochę czasu, więc nie zdziwiłbym się, gdyby twórcy niebawem zamierzali ogłosić coś więcej. Może… datę premiery?

W każdym razie Unrecord to FPS kuszący przede wszystkim grafiką sprytnie “przykrytą” filtrami wskazującymi na ukazanie całej akcji z perspektywy kamery policyjnej. Pokierujemy jednym z funkcjonariuszy i zajmiemy się strzelaniem, ale deweloperzy obiecują również dylematy moralne i nieliniową fabułę. Na razie nie znamy daty premiery gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie