Niezwykle realistyczny FPS Unrecord na PS5 i Xbox Series? Deweloper odpowiada

Unrecord
Newsy PC PS5 Xbox Series

Ostatnie dni rozgrzały serca fanów FPS-ów. A to za sprawą filmiku z powstającej gry Unrecord. Twórcy odnieśli się do pytań graczy i odpowiedzieli m.in., czy myślą o wydaniu gry na konsolach.

Widzieliście już gameplay z Unrecord? Gra jest tak realistyczna, że wielu rzuciło oskarżenie, że to zwykły fake nagrany kamerą, a nie świat stworzony w środowisku Unreal Engine 5. Deweloper szybko zareagował, dając światu dowód, że nas nie oszukuje i gra rzeczywiście tak wygląda. Filmik zobaczysz w naszej starszej wiadomości.

Unrecord wyjdzie na PS5 oraz Xbox Series?

Póki co tytuł otrzymał kartę gry na Steam i wiemy jedynie, że pojawi się na PC. Gracze zasypują dewelopera pytaniami, więc ten opublikował odpowiedzi na te, które przewijają się najczęściej. Wśród nich znalazła się odpowiedź odnośnie ewentualnych portów na inne platformy. Na szczęście, jest na to duża szansa!

Obecnie gra działa płynnie zarówno z klawiaturą, jak i kontrolerem. Nie widzimy problemu z portowaniem na konsole. Jednak nie zdecydowaliśmy jeszcze o konkretnych platformach i konsolach, na których pojawi się gra. Będziemy Was informować na bieżąco w trakcie tworzenia. Niestety nie jest to gra VR. Rozważamy również globalną lokalizację, udostępniając przynajmniej napisy w najbardziej pożądanych językach.

Jak zatem widać, Unrecord może w przyszłości wylądować na konsolach. Zapewne będą to PS5 i Xbox Series. No, może że jedna z firm powalczy o ekskluzywność, co nie jest przecież wykluczone…

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie