Unknown 9: Awakening na nowym trailerze. Gra istnieje i prezentuje się genialnie

Unknown 9: Awakening
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Wbrew niektórym opiniom, projekt Unknown 9: Awakening nie został skasowany i ma się bardzo dobrze. Dobrze na tyle, że podczas minionego Xbox Partners Showcase mogliśmy zobaczyć nowy trailer produkcji. Ta zmierza do nas wielkimi krokami i zamelduje się na komputerach oraz konsolach w tym roku. W roli głównej pewna aktorka, którą na pewno dobrze kojarzycie.

Unknown 9: Awakening ma nowy zwiastun. Wygląda świetnie

Pierwsze zapowiedzi gry Unknown 9: Awakening datuje się na 2020 rok, kiedy to nowa generacja konsol dopiero raczkowała, a my chętnie chłonęliśmy wszelkie trailery i zwiastuny gier na nową generację. Od tego czasu minęło jednak kilka lat, a niektórzy przestali wierzyć w ciekawy projekt od studia Reflector Entertainment. Okazuje się jednak, że obawy były niepotrzebne. W trakcie trwania Xbox Partner Showcase otrzymaliśmy nowy zwiastun produkcji. Zobaczycie w nim m.in. krótkie fragmenty rozgrywki.

Oto materiał wideo:

Nawet niezbyt wprawne oko dostrzeże, że główna bohaterka gry o imieniu Haroona odgrywana jest przez Anyę Chalotrę – znaną m.in. z roli Yennefer w netfliksowym Wiedźminie. A o co chodzi w samej grze? Tytuł zabierze nas w ciekawą podróż do świata, w którym ludzie balansują na granicy transcendencji a samozagłady. Główna bohaterka cechuje się nadnaturalnymi zdolnościami, które musi opanować. Rozgrywka obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby, a świat cieszy oko na każdym kroku – wygląda to świetnie.

Co ciekawe, twórcy planują zrobić ze swojego dzieła prawdziwe uniwersum z masą treści. Poza grą pojawić się mają też m.in. komiksy.

Gra ukaże się już w sierpniu 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zapowiada się znakomicie!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie