Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei pręży muskuły na premierowym zwiastunie

Uncharted 4 - Nathan Drake skacze
PS5

Już 28 stycznia wychodzi Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Z tej okazji PlayStation chwali się odświeżonymi grami na nowym zwiastunie.

Wygląda to wszystko naprawdę ładnie, ale czy warto inwestować w ulepszenie? Przekonamy się zapewne już niebawem.

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na zwiastunie z okazji premiery

Nowe-stare Uncharted 4 i samodzielny dodatek nie dostały może aż tak wyraźnego liftingu, na jaki liczyliśmy. Niemniej to wciąż świetne gry należące do jednej z kluczowych marek dla PlayStation. No dobra – za jakiś czas zagramy także na PC.

Mimo wszystko premiera nowe wersji już niedługo i z tej okazji dostaliśmy nowy trailer. Jest widowiskowo, epicko i wzniośle – jak już zresztą przywykliśmy. Twórcy wyjaśniają, że wybrali najważniejsze elementy z obydwu gier, aby oddać ich istotę w ciągu tej 1 minuty i 30 sekund materiału.

Nasze bogate w szczegóły przerywniki filmowe mogły być teraz odtwarzane w czasie rzeczywistym, co pomogło utorować drogę do płynnego przechodzenia do i z rozgrywki. Do naszych animacji dodaliśmy również fizykę i animacje proceduralne. Wszystko to pomogło stworzyć wiarygodne postacie, lepiej reagujące, płynne i zdolne do reagowania na otoczenie, co doprowadziło do przełomowego momentu.

PlayStation na oficjalnym blogu

Twórcy wyjaśniają, jak bardzo seria Uncharted pomogła im dopracowywać ich gry, a także czego możemy spodziewać się po nowej wersji i brzmi to dość ciekawie. Przypomnę, że znamy już ceny nowego wydania. Niektórzy przy zakupie dostaną nawet bilety do kina!

Jeżeli jesteście ciekawi „o co w ogóle chodzi” z tą serią Uncharted – polecam zapoznać się z artykułem, w którym przybliżamy istotę tej serii i tłumaczymy, czemu nie znajdziecie lepszej produkcji przygodowej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie