Uncharted 4 – Nathan Drake pokaże 800 wyrazów twarzy!

Bohater ma zachwycać genialnie odwzorowaną mimiką.

Studio Naughty Dog zorganizowało specjalny pokaz w kalifornijskiej galerii Nucleus. Deweloper przedstawił m.in. proces tworzenia postaci w Uncharted 4: A Thief’s End, ujawniając przy tym naprawdę smakowitą ciekawostkę.


Poznaliśmy ją dzięki serwisowi JunkieMonkeys, który wysłał do Nucleus swojego dziennikarza. Ten relacjonuje, że Naughty Dog niesamowicie zwiększa jakość Nathana Drake’a. Dzięki licznym shaderom skóra bohatera ma wyglądać jak prawdziwa. Na jego twarzy zobaczymy pory, zarost, blizny oraz kropelki potu.

Naughty Dog – porównując Drake’a nowej generacji do tego, którego widzieliśmy na PlayStation 3 – zdradziło, że jego twarz wyrazi ponad cztery razy więcej emocji! Podczas, gdy last-genowy bohater mógł pokazać 180 wyrazów twarzy, ten z Uncharted 4: A Thief’s End ma w zanadrzu 800 różnych grymasów.

Ponoć wkrótce deweloper ma przedstawić modele Nathana Drake’a w wysokiej rozdzielczości. Czekamy i jak tylko się pojawią, na pewno je u nas zobaczycie.

Przypominamy, że Uncharted 4: A Thief’s End będzie ekskluzywnym tytułem na PS4. Premiera została zaplanowana na przyszły rok.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet