Uncharted 4 – efektowne screeny w jakości 1080p i kolejne szczegóły

Gameplay Uncharted 4 z targów E3 pokazał dynamiczną przejażdżkę jeepem, a teraz dowiedzieliśmy się nieco więcej o tym pojeździe, a na dokładkę mamy dużą galerię screenów.

Okazuje się, że jeep będzie dostępny cały czas podczas rozgrywki, a nie jedynie w wybranych segmentach gry. Samochodem będziemy mogli dojechać dosłownie wszędzie, gdzie tylko pozwala na to ukształtowanie terenu.

Neil Druckmann i Bruce Strailey wyjaśnili podczas targów E3, że wybrali akurat jeepa, ponieważ taka maszyna świetnie sprawdzi się w zróżnicowanym terenie pełnym skałek i błota. Skoro twórcy oddają w nasze ręce samochód, to można oczekiwać, że obszar w Uncharted 4 będzie naprawdę ogromny!

Deweloperzy wspomnieli również o nowym systemie odpowiedzialnym za skórę postaci, który ma sprawić, że twarze będą jeszcze bardziej realistyczne. Dzisiaj rano publikowaliśmy porównanie przedstawiające różnice pomiędzy bohaterami z Uncharted 4 i Uncharted 3, więc możecie sprawdzić, jaka przepaść dzieli te dwie odsłony.

Na koniec prezentujemy naprawdę świetne screeny z Uncharted 4: A Thief’s End w rozdzielczości 1080p. Na samą grę musimy poczekać do przyszłego roku. Premiera oczywiście tylko na PlayStation 4.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.