Ujawniono nową lokację w Bloodborne oraz wielkość pierwszego patcha

Co zmieni łatka, którą ściągniemy w dniu premiery gry?

Bloodborne pojawi się ekskluzywnie na PlayStation 4 w przyszłą środę, 25 marca. Jak wiemy od pewnego czasu, wraz z grą zadebiutuje Day One Patch, którego będziemy musieli ściągnąć przed rozpoczęciem rozgrywki. Jeśli zastanawiacie się, ile waży pierwsza łatka, mamy dla Was odpowiedź.


Serwis Gamepur donosi, że patch zapewni nam update gry do wersji oznaczonej numerkiem v1.01. Aktualizacja ma zająć na dysku twardym konsoli około 3 GB. Co zmieni? Studio From Software ogranicza się do ogólnego: Doda do gry funkcjonalność online, poprawi wydajność oraz stabilność oraz naprawi błędy. Zapewne chodzi o drobnostki, z którymi nie zdążono się uporać do ozłocenia tytułu.

Na dokładkę mamy dla Was nowy gameplay z Bloodborne. Pamiętacie wczorajsze materiały, w których popularny japoński aktor Nobuaki Kaneko zmagał się z tytułem od From Software. Mogliśmy zobaczyć naprawdę świetną walkę z bossem.

Dzisiaj Kaneko został rzucony do nowej lokacji, która nazywa się Forbidden Woods. Jak mu poszło? Odpalajcie poniższy materiał i sprawdźcie sami.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet