Ubisoft - logo firmy

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ubisoft zapowie jutro nową grę. Zobaczcie gameplay

Ubisoft poinformował, że ma do ogłoszenia pewną ważną wiadomość. Jutro wieczorem poznamy nowy tytuł z serii Tom Clancy’s.

Francuzi napisali przed chwilą na Twitterze, że niebawem zaprezentują nową produkcję promowaną nazwiskiem Toma Clancy’ego. Pełnej zapowiedzi możemy spodziewać się jutro 19 lipca o godzinie 20:00.

Głos w tej kwestii zabrali też dziennikarze IGN.com, którzy napisali, że mieli już okazję rzucić okiem na nową grę Ubisoftu. Aby nie być gołosłownym, serwis podzielił się z czytelnikami krótkim gameplayem, który wraz z postem na Twitterze publikujemy poniżej.

Pokazany przez IGN.com filmik ujawnia, że będziemy mieli do czynienia z FPS-em. I właściwie to by się pokrywało z przeciekiem, o którym pisaliśmy 7 czerwca: ujawniony wówczas projekt nosi nazwę BattleCat i zmierza na PC i konsole.

Byłaby to strzelanina z widokiem pierwszoosobowym nastawiona na rozgrywkę w trybie multi. Produkcja miałaby wrzucać do jednego świata postacie z kilku gier Ubisoftu: Splinter Cell, The Division i Ghost Recon. Natomiast na dalsze szczegóły – i potwierdzenie tych informacji – musimy poczekać do jutra. Na pewno o tym napiszemy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się