Ubisoft - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowy FPS Ubisoftu wygląda jak wszystko i jak nic. Sprawdźcie świeży gameplay

Ubisoft już dziś pokaże kolejne materiały ze swojej nowej strzelanki. W sieci pojawiły się świeże, niezbyt zachwycające nagrania prosto gry.

Wczoraj Ubi zapowiedziało, że dziś czeka nas ogłoszenie nowej gry. Dodatkowo otrzymaliśmy pierwsze nagrania gameplay’u, który wygląda… jak w wielu strzelankach dostępnych na rynku.

W międzyczasie w sieci pojawiły się kolejne materiały z gry. Nie uświadczymy dłuższych fragmentów, ale krótkie filmiki dają pewien pogląd na to, jak będzie wyglądać tajemniczy tytuł.

Będzie to FPS z wyborem postaci lub klas. Dodatkowo poszczególni bohaterowie posiadają różne umiejętności. Całość nieco przypomina szybsze i bardziej otwarte Rainbow Six Siege. Nic dziwnego, wszak niezapowiedziany shooter jest osadzony w uniwersum Toma Clancy’ego.

Nowa gra Ubi moim zdaniem nie wyróżnia się niczym ciekawym. Brak jej tożsamości i wygląda jak każdy FPS, ale też na pierwszy rzut oka nie ma nic nadzwyczajnego do zaoferowania. Być może ciekawsze konkrety poznamy na ogłoszeniu.

Ubisoft pokaże swoją nową grę już dziś o godzinie 20:15. Jeśli chcecie obejrzeć prezentację na żywo, możecie to zrobić przy pomocy zamieszczonego niżej okienka.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się