Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ubisoft nie upilnował Prince of Persia Remake. Gra w jednym ze sklepów

Wielu graczy marzy o nowej pełnoprawnej odsłonie Prince of Persia. Tymczasem Ubisoft zajął się produkcją tytułu na VR oraz, co właśnie wychodzi na jaw, szykuje remake’a.

Ubisoft prawdopodobnie nie upilnował tajemnicy związanej z szykowanym Prince of Persia Remake i grę możemy uznać niemal za pewniaka.

Karta tytułu pojawiła się w gwatemalskim sklepie MAX, co oczywiście nie jest jakimś wiarygodnym źródłem. Jednak do sprawy odniósł się Jason Schreier, który pisze na Twitterze wprost: Sprzedawcy detaliczni uwielbiają ujawniać niespodzianki-zapowiedzi Ubisoftu. W kolejnych wpisach dziennikarz jasno daje do zrozumienia, że Prince of Persia Remake to prawda i gdyby sam chciał ujawnić istnienie gry, zrobiłby to miesiące temu.

Spodziewamy się zatem, że Ubisoft niedługo odsłoni karty i poznamy szczegóły odnośnie Prince of Persia Remake. Wspomniany sklep twierdzi, że premiera gry przewidziana jest na listopad 2020 roku.

Prince of Persia Remake

Przypominamy, że Ubisoft przedstawił niedawno pierwszy trailer z zapowiedzianego zimą wirtualnego escape roomu Prince of Persia: The Dagger of Time, który jest tworzony wyłącznie z myślą o wyspecjalizowanych salonach VR, których nie ma w Polsce.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się